We Take Care Your Production Ergonomics

Canatek imalat endüstrilerine; yüksek teknoloji ürünler, inovatif mühendislik çözümleri ve entegre sistemler sağlama misyonu ile 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Operasyonlarını genişletmek amacıyla 2011 yılında Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’de Canatek FZE, 2013 yılında ise Suudi Arabistan Dammam’da Canatek KSA kurulmuştur.
Müşterilerimizin üretim hızlarını, ürün kalitelerini ve üretimde çalışan operatörlerin daha iyi koşullarda çalışmasını sağlamak için ergonomiyi önemseyen endüstriyel çözümler üretmekteyiz.

Müşterilerinin talepleri için yeni ve gelişmiş çözümler sağlayan Canatek, Endüstri 4.0 kavramlarını, robotikleri, otomasyonları, malzeme taşıma ekipmanlarına entegre ederek yeni teknoloji trendine uyum sağlamaktadır.
Canatek'in odak noktası, imalat endüstrilerinde ergonomiyi artırmaktır. Bunun için, malzeme taşıma ve hat tedarik zincirindeki yenilikçi mühendislik çözümleriyle, daha konforlu ve güvenli üretim ortamları hazırlamaktayız.
Ürün ve hizmet yelpazemizde alüminyum ray sistemleri, caraskal ve balancer sistemler, kaldırma ve taşıma makineleri, manipülatörler, tork kolları, gripper sistemleri, iş parçalarını tutmak için clampleme çözümleri ve Endüstri 4.0 uygulamaları bulunmaktadır..
 

Adım Adım Başarıya 10 Yıllık Yolculuk
2010'dan beri önceliğimiz memnuniyetiniz.
10 Yıllık güveniniz için teşekkürler.
2010
Canatek İstanbul – Ataşehir’de kuruldu.
2011
Canatek UAE ofisi açıldı.
2013
Canatek Suudi Arabistan ofisi açıldı.
2016
Canatek atölyesi İstanbul-Tuzla’da açıldı.
Memnuniyetiniz Başarımızdır
Emin Adımlarla 10 Yıllık Soluksuz Hizmet Anlayışı!
+3
Orta Doğu’da hizmet veren ofislerimiz
+8
Profesyonel Global Çözüm Ortaklarımız
+6
Farklı Sektörlerde Hizmet vermekteyiz